اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج
وبسایت مسترمووی
مسترمووی

درک فهم seo

درک فهم seo

راهنمای دانلود از سایت:

لینک های دانلود قانونی در وب سایت مستر مووی با اینترنت نیم بها محاسبه میگردد .
لینک های خرید فیلم ها به عهده شرکت پخش کننده اثر بوده و در صورت هر گونه مشکل با پشتیبانی سایت مرجع در تماس باشید .

راهنمای کیفیت‌ها:

کیفیت HQ_1080p: مناسب برای تماشا در نمایشگر ال سی دی

کیفیت ۱۰۸۰: مناسب برای تماشا در تلویزیون

کیفیت ۷۲۰: مناسب برای تماشا در لپ‌تاپ و تبلت

کیفیت ۴۸۰: مناسب برای تماشا در تبلت و موبایل

نرم افزار های دانلود:

در کامپیوتر از برنامه IDM جهت دانلود فیلم استفاده کنید.

در گوشی های اندروید از برنامه adm جهت دانلود فیلم استفاده کنید.

در گوشی ios از برنامه Documents جهت دانلود فیلم استفاده کنید.

 

در مبحث SEO صدها داستان و افسانه وجود دارد. در بسیاری از رسانه‌ها از آن به عنوان جادوی سیاه یا جادوگر نام برده‌اند. دلیل اصلی این نام‌گذاری عدم درک صحیح SEO می‌باشد. این گونه افراد تصور می‌کنند که موضوع اصلی SEO فریب دادن موتورهای جستجو است. با این وجود چیزی نمی‌تواند از حقیقت فراتر باشد. به نظر شما بهتر نبود که SEO مانند یک جادوگر عمل می کرد و پس از ترکیب مواد سری و با اشاره‌ی عصای جادویی همه‌ی کارها را انجام می‌داد. اما اگر به این سادگی بود همه می‌توانستند این کار را انجام دهند و هر بار که موتورهای جستجو فرمول را عوض می‌کردند همه چیز به یاد می‌رفت. البته افرادی از این روش استفاده می‌کردند. یعنی فرمول رتبه‌بندی امروز را کشف کرده و از آن استفاده می‌نمودند سپس هنگامی که آن فرمول تغییر می‌کرد فرمول جدید را کشف می‌نمودند. به این ترتیب همواره در یک دوره باطل قرار داشتند. شما هم به جای این‌که به این کار بی‌نتیجه روی بیاورید، بهتر است بدانید که اگر واقعا SEO را درک کنید همه چیز برای شما آسان و در دسترس خواهد بود.

 

حال SEO واقعا چیست؟ به عبارت بسیار ساده SEO یعنی بهینه‌سازی وب سایت در جهت راحتی و سودمندی برای بازدیدکنندگان و موتورهای جستجو. برای درک کامل این مفهوم به این فکر کنید که چه کسانی مخاطبان وب سایت شما هستند. در واقع مردم، مخاطبان اصلی هستند نه موتورهای جستجو. آن‌ها هستند که می‌خواهند بدانند در وب‌سایت شما دقیقا چه چیزی برای عرضه وجود دارد. مطمئنا آن‌ها از جستجوی یک کلیدواژه در Google هدفی دارند. ممکن است به دنبال پاسخی برای سوالشان باشند. راه حلی برای مشکل‌شان جستجو کنید و در کل انتظار دارند با انجام موتورهای جستجو نیازشان برآورده شود. پس هنگامی که سعی در درک SEO دارید همواره کاربران را نیز در ذهن داشته باشید.

 

سعی کنید خودتان را در جای کاربران بگذارید تا بفهمید هنگامی که بر روی نتایج یافته شده توسط موتور جستجو کلیک می‌کنند انتظار دارند با چه مطالبی مواجه شوند. با SEO می‌توانید برای موتورهای جستجو و بازدیدکنندگان دقیقا همان چیزی را فراهم کنید که به دنبالش هستند. برای این کار باید محتویات وب‌سایت را در دسترس آن‌ها قرار دهید و نیز سوالاتشان را پاسخ دهید و مشکلات‌شان را حل کنید و یا نیازشان را برآورده‌کنید. هنگامی که این گونه به موضوع بنگرید متوجه خواهیدشد که نیازی به هیچ ترفند و فرمول جادویی ندارید. زیبایی روش SEO این است که نتایج آن پایدارند و حتی با تغییر الگوریتم موتورهای جستجو، ترافیک وب‌سایت شما به حد مطلوب خواهد رسید، زیرا به دنبال ارتباط با موضوع بوده‌اید نه حقه‌بازی.

دانلود فقط با IP ایران امکان پذیر است.

ارسال نظرات