مجله اینترنتی پویش

banner adsbanner ads
banner ads

بیوگرافی گلوریا هاردی

گلوریا هاردی بازیگر زن زیبای ایرانی و همسر ساعد سهیلی می باشد. او پدرش فرانسوی است و مادرش ایرانی و اهل شیراز است. در ادامه این بخش از مجله اینترنتی پویش بیوگرافی کامل گلوریا هاردی، اطلاعات زندگی شخصی و هنری و عکس های این بازیگر را آماده کرده ایم.

بیوگرافی نیلوفر شهیدی + عکس هایش و اطلاعات زندگی هنری

در این بخش از مجله اینترنتی پویش بیوگرافی نیلوفر شهیدی بازیگر خوب کشورمان را آماده کرده ایم. در ادامه عکس های نیلوفر شهیدی و همسرش، اطلاعات زندگی شخصی و هنری او را آماده کرده ایم.

برچسب ها

,

بیوگرافی سحر قریشی + ازدواج و طلاق سحر قریشی

سحر قریشی یکی از بازیگران پر حاشیه است که در این بخش بیوگرافی کامل و عکس های او در کنار همسرش را آماده کرده ایم. در ادامه اطلاعایت در مورد زنگی شخصی، ازدواج و طلاق و زندگی هنری او را آماده کرده ایم. در ادامه با ما همراه باشید.

برچسب ها

,

بیوگرافی اکرم محمدی + ماجرای طراق و عکس های این بازیگر

در این قسمت  از مجله اینترنتی پویش بیوگرافی اکرم محمدی بازیگر معروف ایرانی را قرار داده ایم: او به دلیل بازی در فیلم مادر علی حاتمی و بازی در سریال ستایش 3 معروف تر شد. در ادامه بیوگرافی این بازیگر، اطلاعات زندگی شخصی و طلاق، عکس های خانوادگی و اطلاعات کلی در مورد اکرم محمدی را آماده کرده ایم.

برچسب ها

,

بیوگرافی نسیم ادبی + عکس ها و زندگی شخصی و هنری این بازیگر

در این قسمت از مجله اینترنتی پویش بیوگرافی کامل نسیم ادبی بازیگر زن کشورمان را آماده کرده ایم. در ادامه جدیدترین عکس های نسیم ادبی ، اطلاعات زندگی شخصی و هنری او را می خوانید:

برچسب ها

,

بیوگرافی نازنین احمدی برنده سیمرغ بلورین + اطلاعات زندگی شخصی به همراه عکس های این بازیگر

در این مطلب مجله اینترنتی پویش بیوگرافی بازیگر ایرانی نازنین احمدی را قرار داده ایم. در ادامه اطلاعات مهم در مورد زندگی شخصی و هنری این بازیگر که اخیرا برنده سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر شده است می خوانید و همچنین عکس های جدید نازنین احمدی را هم مشاهده می کنید.

برچسب ها

,