اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج
روش درست حمام کردن در دوران بارداری و نکات بسیار مهم که خانم ها باید بدانند

روش درست حمام کردن در دوران بارداری

بارداری یکی از مراحل حساس برای خانم های باردار است که باید بعضی از نکات را رعایت کنند. با رعایت کردن این نکات باعث سلامت بهتر جنین خواهید شد. در این بخش به نحوه صحیح حمام کردن در دوران بارداری می پردازیم.

سلامت تازه های سلامت ادامه و دانلود...
 7 روش شگفت انگیز که سیاهی دور چشم را محو میکند

روش هایی برای رفع سیاهی زیر چشم

کرم‌های متعددی برای از بین بردن تیرگی زیر چشم وجود دارند که نه تنها موثر نیستند بلکه حتی ممکن است حاوی ترکیب‌های مضر برای پوست باشند.

سلامت تازه های سلامت ادامه و دانلود...
فواید ماسک شیر و عسل برای زیبایی و طرز تهیه ی آن

ماسک شیر و عسل جزو ماسک های طبیعی مفید برای پوست صورت است که دارای اثرات شگفت انگیزی برای پوست است. در ادامه این مطلب از مجله اینترنتی پویش طرز تهیه این ماسک برای پوست و فواید ماسک شیر و عسل را توضیح می  دهیم.

سلامت تازه های سلامت ادامه و دانلود...

روش صحیح نخ دندان کشیدن

روش صحیح نخ دندان کشیدن

دندان مهمترین بخش دهان است که با توجه به قرار گرفتن خاص آنها در کنار هم در دهان، امکان تمیر کردن بعضی از نقاط آن سخت است، که حتی با مسواک زدن هم شاید تمیز نشود و باید روش های دیگری مانند نخ دندان کشیدن برای پاکسازی دندان ها استفاده شود.

اگر می خواهید که دندان های سالمی داشته باشید باید به جز مسواک زدن به صورت مرتب، از نخ دندان هم استفاده کنیدف متاسفانه خیلی از افراد با روش صحیح نخ دندان کشیدن آشنا نیستند که این باعث می شود به دندان و لثه ها آسیب برسانند.

استفاده از نخ دندان می تواند باعث داشتن دندان های سالم شود و از پوسیدگی دندان جلوگیری کند که متاسفانه خیلی از افراد از نخ دندان ممکن است استفاده نکنند و به همین دلیل استفاده روزانه از نخ دندان توصیه می شود. برای کشیدن نخ باید روش صحیح انجام آن را بدانید که در ادامه شرح می دهیم.

سلامت تازه های سلامت ادامه و دانلود...

ماساژ برای جوانی پوست صورت

ماساژ  برای جوانی پوست صورت

ماساژ جوانی صورت یکی از روش ها برای زیباتر شدن پوست و جوان ماندن آن است. و همچنین یکی از روش های موثر برای از بین بردن چین و چروک و جلوگیری از پیر شدن صورت، ماساژ ضد پیری است که می توانید هر روز این کار را نجام دهید و اثراتش را مشاهده کنید.در این مطلب این ماساژ را به شما آموزش میدهیم با مجله اینترنتی پویش همراه باشید.

سلامت تازه های سلامت ادامه و دانلود...