مجله اینترنتی پویش

banner adsbanner ads
banner ads

13 راز برای داشتن پوست سفید

خیلی از خانم ها به داشتن پوست سفید علاقه دارند زیرا آن را یکی از گزینه های جذاب بوندن می دانند. تمام افراد له صورت زیبا و شاداب گرایش دارند. یکی از راه های رسیدن به زیبایی، داشتن پوست روشن است. در ادامه این مطلب  از مجله اینترنتی پویش 13 راز برای سفید شدن پوست خانم ها را می گوییم.

خواص و  عوارض ارده کنجد

ارده کنجد خواص زیادی برای سلامت دارد و در این مطلب 10 مورد از مهمترین خاصیت های ارده کنجد را می خوانید. از جمله فواید مهم ارده کنجد برای سلامت می توان به پیشگیری از سرطان، سلامت قلب، کمک به درمان آرتروز، پیشگیری از پوکی استخوان، تقویت سیستم عصبی بدن و پیشیگری از آلزایمر اشاره نمود.
ارده کنجد دارای طعم فوق العاده ای است و البته خواص زیادی هم دارد. این خوراکی در کشورهای آفریقایی، یونان، ترکیه، ایران و خاورمیانه بسیار محبوب است. ارده جزء اصلی حمص یا هوموس است که غذایی بسیار محبوب است که با نخود تهیه می شوند. اگر مایل هستید که در مورد خاصیت ارده کنجد اطلاعات بیشتری داشته باشید، در ادامه این مطلب با سایت پویش همراه باشید.

علائم مسمومیت با قرص برنج

مسمومیت با قرص برنج و درمان کردن آن

به آلومینیوم فسفید در ایران قرص برنج می گویند. مسمومیت با قرص برنج یکی از مسمومیت های شایع و بسیار خطرناک است که درمان موثری ندارد. قرص برنج نوعی آفت کش است که برای ضد عفونی کردن و حفاظت از دانه های غلات مانند برنج از آن استفاده می کنند.

ماسکهای طبیعی تابستانی  برای پوست

این ماسک های صورت تابستانی برای مبارزه با گرما را امتحان کنید تا فورا احساس خنکی و تازگی کنید و شادابی و شفافیت پوستتان را حفظ کنید. در ادامه این مطلب از مجله پویش 5 ماسک طبیعی که از میوه های تازه تهیه شده اند را به شما معرفی می کنیم که مناسب فصل گرما و تابستان هستند.

 مراقبت های تابستانی پوست از اهمیت زیادی برخوردارند . پوست به پاکسازی و مرطوب سازی مرتب نیاز دارد تا درخشش طبیعی خود را حفظ کند . اگرچه آفتاب گرفتن می تواند شفافیت پوستتان را نابود کند . برای مبارزه با گرمای سوزان تابستان ما چند دستورالعمل برای ماسک صورت برای شمادر نظرگرفته ایم :

اطلاعاتی در مورد سکته قلبی خاموش که باید بدانیم

سکته قلبی خاموش چیست و چگونه در افراد ایجاد می شود؟ افرادی که دچار سکته قلبی خاموش می شوند را چطور می توانیم نجات دهیم؟ روش های درمانی موثر در مورد سکته قلبی چیست؟

در ادامه با مجله اینترنتی پویش همراه باشید.