مجله اینترنتی پویش

banner adsbanner adsbanner ads
banner ads

 روش های سنتی برای تشخیص جنسیت جنین

تشخیص جنسیت جنین با روش های سنتی و خانگی ممکن است و اگر این روش ها را بدانید می توانید خودتان جنسیت جنین را تشخیص دهید. یکی از سوالاتی که ذهن مادر باردار را مشغول می کند، جنسیت جنین است که آیا دختر است و یا پسر و می توان برای این منظور از روش های خانگی استفاده کرد.در ادامه مطلب با مجله اینترنتی پویش همراه باشید.


مصرف قهوه در دوران بارداری + مضرات و فواید مصرف قهوه در دوران بارداری

قهوه یکی از نوشیدنی های پرطرفدار کافئین دار است که زنان باردار هم ممکن است مایل به مصرف قهوه باشند. مصرف قهوه در بارداری چه مضرات و چه فوایدی دارد؟ آیا خوردن قهوه در بارداری مجاز است؟ آیا مصرف قهوه در زمان بارداری می تواند روی جنین تاثیر داشته باشد؟

در ادامه با مجله اینترنتی پویش همراه باشید:

موارد مهم در کاهش فشار خون

 توصیه های مهم برای کاهش فشار خون
از آنجایی که بسیاری از افراد مبتلا به فشارخون، از بیماری خود آگاه نیستند، توصیه بر کنترل منظم آن وجود دارد، زیرا بیماری فشارخون مانند بالا بودن چربی‌های خون، می ‌تواند برای سال ها بی‌ سر و صدا وجود داشته باشد، بدون آن که هیچ گونه علائمی را در شخص مبتلا بروز دهد. از این رو مواردی به شکل توصیه ‌وار در زیر مطرح می ‌گردد و امید است با به کاربندی این موارد، به حل مشکل بالا بودن فشارخون بپردازید.در ادامه با مجله اینترنتی پویش همراه باشید.

روش های تقویت موهای نازک + روش های طبیعی برای پرپشت کردن مو

موهای نازک و ضعیف برای مرد و زن اصلا خوشایند نیست زیرا می تواند باعث حتی زشت شدن چهره شود. هر فردی بیشتری زیبایی اش را مدیون موهای پر و زیبا است و از همین رو به دنبال روش های مختلف برای تقویت موهای نازک می باشد که این راه ها می توانند راه های طبیعی و مفیدی باشند که به شما آموزش می دهیم با سایت پویش در ادامه مطلب همراه باشید.


میوه هایی که باعث چاقی می شوند

خیلی از افراد که لاغر هستند با استفاده از میوه و سبزیجات می توانند تا حدی چاق تر شوند و به همین دلیل از میوه های چاق کننده استفاده می کنند که شاید بعضی از افراد با این میوه های آشنایی نداشته باشند و ما در این بخش این میوه های چاق کننده را به شما معرفی می کنیم.

تکنیک های بوتاکس صورت با مواد طبیعی

در داروخانه های کرم های ضد چروک مختلفی موجود است که در هنگام خرید کرم ضد چروک امکان دارد سردرگم شوید و نتوانید بهترین کرم ضد چروک را تهیه کنید.در این مطلب از مجله اینترنتی پویش خواهید دانست که کدام کرم ضد چروک برای پوست شما بهتر است.