اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

تاثیر گذاری وبلاگ بر سایت

  • 1510
  • 0
  • سه شنبه 11 آذر 1393

تاثیر گذاری وبلاگ بر سایت

 

تاثیرگذاری وبلاگ بر سئو سایت

تولید محتوا

یکـ روش برای تولید محتوا در سایت هایی که نمی توانند با سیستم مدیریتشان مطلب و محتوا تولید کنند ، ساخت یک وبلاگ جداگانه در سایت است . سایت هایی هم که از سیستم های مدیریت محتوایی مثل وردپرس استفاده می کنند حتما وبلاگ سایت را تاسیس کنند . اگـر سایتی با سیستم مدیریتی نتواند محتوا تولید کند همانند چت روم ها یکی از راه های تولید محتوای مفید در سایت و بالا بردن ارزش سایت ساخت یک وبلاگ در کنــــار سایت است . بهتر است اگر وبلاگ موضوع آن با صفحه اصلی سایت تفاوت می کند ، وبلاگ را در یک ساب دامین ایجاد کنید .

افزایش بازدید و کاربر

وبلاگ علاوه بــــر بالابردن رتبه در گوگل کمک می کند کاربران ثابتی به سایت هدایت کنیم و اگر سایت اصلی ما در زمینه فروش محصولات باشد از قسمت وبلاگ نویسی می توانیم بازدید بیشتری کسب کنیم و همچنین به راحتی محصولات خود را به فروش برسانیم . وبلاگ به شمــــا کمک می کند مطلب مورد علاقه خود را به نمایش دید کاربران سایت خود بگذارید و از نظرات کاربران در مورد سایت خود استفاده کنید تا متوجه شوید کاربران چه مقــدار به سایت شما علاقه دارند . آیا می دانید در بهینه سازی سایت ، مدت زمانی که کاربران در سایت شما بماند و از صفحات مختلف دیدن کند در ارزش سایت شما کمک زیادی می کند !

بازدید کنندگان و کاربران بیشتر در سایت درگیر محتوا کنید

همیــــشه در تلاش باشید که کاربران سایت شما وقت زیادی را در سایت شما بگذرانند که قطعا یک سایت بدون محتوا نمی تواند کاربران را در سایت نگه دارد ، وبلاگ باعث مــی شود یک کاربر در صفحه بماند تا مطلب را بخواند و این باعث می شود در گوگل و دیگر موتور های جستجو سایت شما را با ارزش بدانند . داشتن وبلاگ در یک دامنه سایت الزامی است ، حتما یک وبلاگ راه اندازی کنید و به تولید محتوای جدید بپردازین . پیشنهاد ما نصب سیستم وردپرس است که در سیستم های وبلاگ دهی و همچنین در سئو واقعا نزد گوگل اهمیت زیادی پیدا کرده است .

منبع وبسایت مسترمووی  میباشد.

ارسال نظرات