اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

 پریانکا چوپرا جوناس به Matrix 4 می‌پیوندد

 

«پریانکا چوپرا جوناس» در حال انجام مذاکرات نهایی با برادران وارنر است تا به فیلم «ماتریکس ۴» (دانلود فیلم Matrix 4 با لینک مستقیم) ملحق شود. تولید قسمت چهارم «ماتریکس» با همکاری «لانا واچوفسکی» یکی از کارگردانان سه‌گانه‌ی ابتدای و بازگشت «کیانو ریوز» و «کری-آن ماس» تابستان گذشته اعلام شد .


چوپرا در شبکه‌های اجتماعی پیوستن خود به این پروژه را تأیید نکرده است. او با عناوین اکشن بیگانه نیست و در پروژه‌هایی مانند «گارد ساحلی» و سریال «کوانتیکو» شبکه‌ی ABC سابقه‌ی بازی دارد. در صورت تأیید رسمی این گزارش، او با «جاناتان گراف»، «یحیی عبدالمتین دوم»، «نیل پاتریک هریس» و «جسیکا هنویک» به عنوان چهره‌های جدید چندگانه همبازی می‌شود. این بازیگران جدید به ریوز، ماس، «جیدا پینکت اسمیت»، و «لمبرت ویلسون» می‌پیوندند که پیش‌تر بازگشت‌شان به «ماتریکس» تأیید شده بود. هفته‌ی گذشته «هوگو ویوینگ» فاش کرد که در این فیلم بازی نخواهد کرد.

گزارش پیوستن چوپرا به «ماتریکس ۴» در آستانه‌ی شروع فیلمبرداری منتشر شده است. ورایتی می‌نویسد فیلمبرداری این پروژه «به‌زودی» در کالیفرنیا کلید می‌خورد. پیش‌تر گزارش شده بود که ریوز تمرینات خود برای «ماتریکس ۴» و «جان ویک ۴» را از دسامبر گذشته از سر گرفته است.

«ماتریکس ۴» در تاریخ ۲۱ می ۲۰۲۱ (۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) توسط برادران وارنر در آمریکا اکران می‌شود.

دانلود فقط با IP ایران امکان پذیر است.
فیلم و سریال اخبار سینما

ارسال نظرات