«

کلیپ جالب «جیسون موموآ» بدن واقعی خود را نشان میدهد.

»
اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

کلیپ جالب «جیسون موموآ» بدن واقعی خود را نشان میدهد.

 

«جیسون موموآ» ستاره‌ی سابق «بازی تاج‌وتخت»  و چندگانه‌ی «آکوامن» که اخیراً مجری «شوی زنده‌ی شنبه‌شب» (Saturday Night Live) هم بود، با حضور در آگهی تبلیغاتی تلویزیونی «راکت مورگج» بار دیگر به کمدی بازگشت و از اندام واقعی خود رونمایی کرد.


موموآ در این ویدیو کلاه‌گیس خود را برمی‌دارد و سر طاس خود را نمایان می‌سازد در حالی که اندام‌ها و عضله‌های مصنوعی‌اش را هم از تن خود جدا می‌کند. در پایان ویدیو نیز همسرش «لیزا بونت» به شکلی مضحک او را برای بلند کردن وزنه‌ای سبک یاری می‌رساند. ناگفته پیداست که موموآ در نقش‌های کمدی درخشان است و به نظر می‌رسد که هواداران در آینده باید منتظر فیلم‌های طنز بیشتری از او باشند.

«راکت مورگج» که در زمینه‌ی تأمین وام مسکن فعالیت می‌کند این ویدیوی پخش شده در خلال مسابقات سوپر بول را در صفحه‌ی توئیتر خود منتشر کرده است.

«آکوامن ۲» دنباله‌ای برای قسمت اول فیلم است که برای برادران وارنر بسیار سودآور شد. این فیلم در سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد شد، بنابراین هواداران در حالی که منتظر بازگشت موموآ به دنیای آتلانتیس هستند، باید به زودی بازیگر محبوب خود را در عناوین کم هزینه‌تری ببینند.

دانلود فقط با IP ایران امکان پذیر است.
فیلم و سریال اخبار سینما

ارسال نظرات