اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج
وبسایت مسترمووی
مسترمووی

معرفی برندگان بفتا ۲۰۲۰

راهنمای دانلود از سایت:

لینک های دانلود قانونی در وب سایت مستر مووی با اینترنت نیم بها محاسبه میگردد .
لینک های خرید فیلم ها به عهده شرکت پخش کننده اثر بوده و در صورت هر گونه مشکل با پشتیبانی سایت مرجع در تماس باشید .

راهنمای کیفیت‌ها:

کیفیت HQ_1080p: مناسب برای تماشا در نمایشگر ال سی دی

کیفیت ۱۰۸۰: مناسب برای تماشا در تلویزیون

کیفیت ۷۲۰: مناسب برای تماشا در لپ‌تاپ و تبلت

کیفیت ۴۸۰: مناسب برای تماشا در تبلت و موبایل

نرم افزار های دانلود:

در کامپیوتر از برنامه IDM جهت دانلود فیلم استفاده کنید.

در گوشی های اندروید از برنامه adm جهت دانلود فیلم استفاده کنید.

در گوشی ios از برنامه Documents جهت دانلود فیلم استفاده کنید.

 

مراسم اهدای جوایز بفتا یکشنبه شب در رویال آلبرت هال با میزبانی «گراهام نورتن» برگزار می‌شود و از شبکه‌ی BBC One روی ایر می‌رود. حدود ۶۷۰۰ عضو بفتا ۳۹ نامزد این دوره را انتخاب کردند. فیلم بریتانیایی «۱۹۱۷» به کارگردانی «سم مندز» که در نه شاخه نامزد دریافت جایزه است، انتظار می‌رود جوایز زیادی را به خانه ببرد. این فیلم تاکنون دو جایزه‌ی گلدن گلوب و جوایز دیگری از صنف تهیه‌کنندگان و کارگردانان آمریکا را تصاحب کرده و احتمال پیروزی آن در مراسم اهدای جوایز آکادمی هفته‌ی آینده بسیار بالاست. معمولاً دو سوم مدعیان بفتا جوایز اسکار را درو می‌کنند. سال گذشته فیلم «رما» (Roma) به کارگردانی «آلفونسو کوارون» برنده‌ی بفتا شد اما رقابت را در اسکار به «کتاب سبز» (Green Book) واگذار کرد.

فهرست کامل برندگان بفتا ۲۰۲۰:

 

بهترین فیلم

۱۹۱۷ (1917) – برنده

ایرلندی (THE IRISHMAN)

جوکر (JOKER)

روزی روزگاری در هالیوود (ONCE UPON A TIME… IN HOLLYWOOD)

انگل (PARASITE)

 

بهترین فیلم بریتانیایی

۱۹۱۷ (1917) – برنده

طعمه (BAIT)

برای سما (FOR SAMA)

راکتمن (ROCKETMAN)

ببخشید که جا ماندی (SORRY WE MISSED YOU)

دو پاپ (THE TWO POPES)

 

بهترین شروع یک نویسنده، کارگردان یا تهیه‌کننده‌ی بریتانیایی

طعمه (BAIT) – برنده

برای سما (FOR SAMA)

دوشیزه (MAIDEN)

فقط تو (ONLY YOU)

ریتابلو (RETABLO)

 

بهترین فیلم غیرانگلیسی

وداع (THE FAREWELL)

برای سما (FOR SAMA)

رنج و شکوه (PAIN AND GLORY)

انگل (PARASITE) – برنده

چهره‌ی یک زن در آتش (PORTRAIT OF A LADY ON FIRE)

 

بهترین مستند

کارخانه‌ی آمریکایی (AMERICAN FACTORY)

آپولو ۱۱ (APOLLO 11)

دیه‌گو مارادونا (DIEGO MARADONA)

برای سما (FOR SAMA) – برنده

هک بزرگ (THE GREAT HACK)

 

بهترین فیلم انیمیشن

یخ‌زده ۲ (FROZEN 2)

کلاوس (KLAUS) – برنده

فیلم شان گوسفند: فارماگدون (A SHAUN THE SHEEP MOVIE: FARMAGEDDON)

داستان اسباب بازی ۴ (TOY STORY 4)

 

بهترین کارگردانی

۱۹۱۷ (1917) – برنده

ایرلندی (THE IRISHMAN)

جوکر (JOKER)

روزی روزگاری در هالیوود (ONCE UPON A TIME… IN HOLLYWOOD)

انگل (PARASITE)

 

بهترین فیلمنامه‌ی اریجینال

بوک‌اسمارت (BOOKSMART)

شمشیرهای از رو بسته (KNIVES OUT)

داستان زناشویی (MARRIAGE STORY)

روزی روزگاری در هالیوود (ONCE UPON A TIME… IN HOLLYWOOD)

انگل (PARASITE) – برنده

 

بهترین فیلمنامه‌ی اقتباس شده

ایرلندی (THE IRISHMAN)

جوجو خرگوش (JOJO RABBIT) – برنده

جوکر (JOKER)

زنان کوچک (LITTLE WOMEN)

دو پاپ (THE TWO POPES)

 

بهترین بازیگر زن نقش اول

جسی باکلی (Wild Rose)

اسکارلت جوهانسن (Marriage Story)

سرشا رونان (Little Women)

شارلیز ترون (Bombshell)

رنی زلوگر (Judy) – برنده

 

بهترین بازیگر مرد نقش اول

لئوناردو دی‌کاپریو (Once Upon a Time… In Hollywood)

آدام درایور (Marriage Story)

تارون اجرتون (Rocketman)

واکین فینیکس (Joker) – برنده

جاناتان پرایس (The Two Popes)

 

بهترین بازیگر زن نقش مکمل

لورا درن (Marriage Story) – برنده

اسکارلت جوهانسن (Jojo Rabbit)

فلورنس پیو (Little Women)

مارگو رابی (Bombshell)

مارگو رابی (Once Upon a Time… in Hollywood)

 

بهترین بازیگر مرد نقش مکمل

تام هنکس (A Beautiful Day in the Neighborhood)

آنتونی هاپکینز (The Two Popes)

ال پاچینو (The Irishman)

جو پشی (The Irishman)

برد پیت (Once Upon a Time… in Hollywood) – برنده

 

بهترین موسیقی متن

۱۹۱۷ (1917)

جوجو خرگوش (JOJO RABBIT)

جوکر (JOKER) – برنده

زنان کوچک (LITTLE WOMEN)

جنگ ستارگان: ظهور اسکای‌واکر (STAR WARS: THE RISE OF SKYWALKER)

 

بهترین انتخاب بازیگر

جوکر (JOKER) – برنده

داستان زناشویی (MARRIAGE STORY)

روزی روزگاری در هالیوود (ONCE UPON A TIME… IN HOLLYWOOD)

تاریخچه‌ی شخصی دیوید کاپرفیلد (THE PERSONAL HISTORY OF DAVID COPPERFIELD)

دو پاپ (THE TWO POPES)

 

بهترین فیلمبرداری

۱۹۱۷ (1917) – راجر دیکینز – برنده

ایرلندی (THE IRISHMAN) – رودریگو پریتو

جوکر (JOKER) – لارنس شر

فورد در برابر فراری (LE MANS ’66) – فدان پاپامایکل

فانوس دریایی (THE LIGHTHOUSE)

 

بهترین تدوین

ایرلندی (THE IRISHMAN)

جوجو خرگوش (JOJO RABBIT)

جوکر (JOKER)

فورد در برابر فراری (LE MANS ’66) – برنده

روزی روزگاری در هالیوود (ONCE UPON A TIME… IN HOLLYWOOD)

 

بهترین طراحی صحنه

۱۹۱۷ (1917)

ایرلندی (THE IRISHMAN)

جوجو خرگوش (JOJO RABBIT)

جوکر (JOKER)

روزی روزگاری در هالیوود (ONCE UPON A TIME… IN HOLLYWOOD) – برنده

 

بهترین طراحی لباس

ایرلندی (THE IRISHMAN)

جوجو خرگوش (JOJO RABBIT)

جودی (JUDY)

زنان کوچک (LITTLE WOMEN) – برنده

روزی روزگاری در هالیوود (ONCE UPON A TIME… IN HOLLYWOOD)

 

بهترین گریم و آرایش مو

۱۹۱۷ (1917)

بمب خبری (BOMBSHELL) – برنده

جوکر (JOKER)

جودی (JUDY)

راکتمن (ROCKETMAN)

 

بهترین صدا

۱۹۱۷ (1917) – برنده

جوکر (JOKER)

فورد در برابر فراری (LE MANS ’66)

راکتمن (ROCKETMAN)

جنگ ستارگان: ظهور اسکای‌واکر (STAR WARS: THE RISE OF SKYWALKER)

 

بهترین جلوه‌های ویژه

۱۹۱۷ (1917) – برنده

انتقام‌جویان: آخر بازی (AVENGERS: ENDGAME)

ایرلندی (THE IRISHMAN)

شیر شاه (THE LION KING)

جنگ ستارگان: ظهور اسکای‌واکر (STAR WARS: THE RISE OF SKYWALKER)

 

بهترین انیمیشن کوتاه بریتانیایی

GRANDAD WAS A ROMANTIC – برنده

IN HER BOOTS

THE MAGIC BOAT

 

بهترین فیلم کوتاه بریتانیایی

AZAAR

GOLDFISH

KAMALI

LEARNING TO SKATEBOARD IN A WARZONE – برنده

THE TRAP

 

ستاره‌ی درحال ظهور (انتخاب مردمی)

آکوافینا

جک لودن

کیتلین دیور

کلوین هریسون جونیور

مایکل وارد – برنده

دانلود فقط با IP ایران امکان پذیر است.
فیلم و سریال اخبار سینما

ارسال نظرات