«

طراحان لباس سریال His Dark Materials برای پزشکان بریتانیایی اسکراب می‌دوزند

»
اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

طراحان لباس سریال His Dark Materials برای پزشکان بریتانیایی اسکراب می‌دوزند

 

طراحان لباس سریال «نیروی اهریمنی او» (دانلود سریال His Dark Materials با لینک مستقیم) شبکه‌ی BBC و HBO برای پزشکان بریتانیایی خط مقدم مبارزه با کروناویروس اسکراب می‌دوزند.


این کمپین مبتکرانه توسط «دولسی اسکات» آغاز شده و او تاکنون نزدیک به ۱۰ هزار دلار کمک مالی برای تأمین هزینه‌های دوخت لباس بیمارستان‌های محلی جمع‌آوری کرده است. این گروه شامل خیاطانی از سراسر بریتانیا می‌شود و انتظار می‌رود تا پایان هفته اسکراب‌ها را تأمین کنند. «کارولاین مک‌کال» طراح لباس سریال «دونتن ابی» (Downton Abbey) از این گروه حمایت کرده و به صورت رایگان خدمت‌رسانی می‌کند.

اخبار سینمای جهان

اسکات روز دوشنبه اضافه کرد: «با افتخار اعلام می‌کنم که این اقدام بسیار فراتر از انتظارات ما رفته – هم در مورد کمک‌های مالی و هم در مورد پیشنهاد همکاری. طراحان لباس بیشتری به ما ملحق شده‌اند و ما موفق‌ شده‌ایم پارچه‌ی بیشتری سفارش دهیم، اسکراب‌ها بیشتری بدوزیم و به مناطق بیشتری از کشور دسترسی داشته باشیم.»

فصل اول سریال فانتزی «نیروی اهریمنی او» با بازی «دفنه کین»، «روث ویلسون»، «آن ماری داف»، «جیمز مک‌آوی» و «لین مانوئل میراندا» و نویسندگی «جک تورن» نوامبر سال گذشته پخش شد و از مجموع ۹۰ نقد امتیاز ۸۱ درصد دریافت کرد. فیلمبرداری فصل دوم پیش از پخش فصل اول آغاز شد.

منبع وبسایت مسترمووی  میباشد.
فیلم و سریال اخبار سینما

ارسال نظرات