اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

جزئیات تازه از داستان Doctor Strange 2

 

انتشار اطلاعات تازه از داستان «دکتر استرنج ۲» هواداران مارول را به گمانه‌زنی واداشته است.

 

دنباله‌ی «دکتر استرنج» که در سال ۲۰۱۶ اکران شد «دکتر استرنج در دنیاهای موازی جنون» (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) نام گرفته و دوست‌داران فیلم‌های ابرقهرمانی از مدت‌ها قبل منتظر انتشار اولین جزئیات از قصه فیلم بوده‌اند.

آن‌ها برای دیدن فیلم باید تا ۷ می سال ۲۰۲۱ (۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) صبر کنند، اما خلاصه‌ی داستان «دکتر استرنج ۲» با بازی مجدد «بندیکت کامبربچ» در نقش «استیون استرنج» از طریق «پروداکشن ویکلی» منتشر شده است: «پس از وقایع «انتقام‌جویان: آخر بازی»، «دکتر استیون استرنج» تحقیقاتش بر روی سنگ زمان را ادامه می‌دهد. اما یک دوست قدیمی که به دشمن او بدل گشته سعی می‌کند تمامی جادوگران روی زمین را نابود کند و نقشه‌های استرنج را به هم بزند و در ضمن او را وادار به آزادسازی یک نیروی شیطانی غیرقابل‌وصف کند.»

این احتمال وجود دارد که عبارت «دوست قدیمی که به دشمن بدل گشته» به معنای بازگشت «چیوتل اجیوفور» در نقش «موردو» شیطانی باشد، چرا که در اولین صحنه‌های تیتراژ پایانی قسمت اول «دکتر استرج» فاش شد که او می‌تواند تمامی جادوگران زمین را از بین ببرد. «پروداکشن ویکلی» از بازگشت «موردو» چیزی نمی‌نویسد اما حضور «ریچل مک‌آدامز»، «الیزابت اولسن» و «بندیکت وونگ» در کنار کامبربچ را تأیید کرده است.

این اطلاعات در حالی منتشر می‌شود که پروژه‌ی «دکتر استرنج ۲» با جدایی «اسکات دریکسون» در اوایل ژانویه با مشکلاتی مواجه شده است. دریکسون در صفحه‌ی توئیتر خود نوشت: «من و مارول به علت وجود اختلاف نظرات هنری در مورد «دکتر استرنج: در دنیاهای موازی جنون» از یکدیگر جدا شدیم.»

هواداران فیلم تا زمان اکران قسمت دوم «دکتر استرنج» می‌توانند بهار سال ۲۰۲۱ سریال «وانداویژن» (WandaVision) را از دیزنی+ ببینند و شاهد تبدیل شدن واندا به «اسکارلت ویچ» باشند.

دانلود فقط با IP ایران امکان پذیر است.
اخبار سینما

ارسال نظرات