اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

تیزر جدید Fast & Furious 9 منتشر شد

  • 1010
  • 0
  • چهارشنبه 09 بهمن 1398

تیزر جدید Fast & Furious 9 منتشر شد

 

تریلر کامل «سریع و خشن ۹»  روز جمعه منتشر می‌شود اما یونیورسال ساعاتی پیش تیزر کوتاهی برای این فیلم عرضه کرد. پیش از انتشار تیزر هم «وین دیزل» از اولین پوستر رسمی فیلم در شبکه‌های اجتماعی رونمایی کرده بود.

در تیزر دوم «سریع و خشن» شخصیت «دامینیک تورتو» به همراه پسرش برایان در یک مزرعه وقت می‌گذراند و در حال تعمیر یک اتومبیل دیده می‌شود. در صورتی که دیزل به پسرش می‌گفت: «شاید تو نمی‌توانی جان همه را نجات دهی.» این صحنه از تیزر دقیقاً به بازی «کوین کاستنر» در نقش پدر سوپرمن شبیه می‌شد. در ادامه‌ی تیزر شخصیت «لتی» با بازی «میشل رودریگز» گردن‌بند نمادین فیلم را به برایان می‌دهد و می‌گوید «از او در برابر آنچه در پیش است محافظت می‌کند.»

بسیاری از هواداران این صحنه‌ از تیزر را به سکانس‌های ابتدایی فیلم‌های خون‌آشامی تشبیه کرده‌اند. به نظر می‌رسد که این تیزر تنها برای تأکید بر اهمیت مفهوم خانواده در چندگانه عرضه شده باشد و تریلر کاملی که جمعه منتشر می‌شود حاوی صحنه‌های اکشن خواهد بود. «سرنوشت خشمگین» (The Fate of The Furious) و «هابز و شا» (Hobbs & Shaw) هر دو پایه‌گذار خطری بودند که شخصیت‌ها لتی و دام را قرار است تهدید کند: ایتیون، سازمانی که شخصیت «سایفر» با بازی «شارلیز ترون» عضوی از آن بود و موجب ظهور «بریکستون» با بازی «ادریس البا» شد. با شکست خوردن سایفر و برآب شدن نقشه‌های سازمان در «هابز و شا»، این تشکیلات شیطانی به نظر آماده‌ی انتقام می‌رسد.

«سریع و خشن ۹» با بازی دیزل، رودریگز، «شارلیز ترون»، «هلن میرن»، «جوردانا بروستر»، «تایریس گیبسون»، «ناتالی امانوئل»، «لوکاس بلک»، «جان سینا»، «مایکل روکر»، «کاردی بی»، و «فین کول» و کارگردانی «جاستین لین» در تاریخ ۲۲ می (جمعه ۲ خرداد ماه ۱۳۹۹) در آمریکا اکران می‌شود.

 

منبع وبسایت مسترمووی  میباشد.
فیلم و سریال اخبار سینما

ارسال نظرات