اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

تمایل نت‌فلیکس به همکاری با پرنس هری و مگان مارکل

 

«تد ساراندوس» مدیر محتوای نت‌فلیکس به همکاری با «پرنس هری» و «مگان مارکل» ابراز علاقه کرد.


جدایی این دو از خانواده‌ی سلطنتی بدین معناست که آن‌ها اکنونی می‌توانند قراردادهای تجاری به امضاء برسانند و مسیر باراک و میشل اوباما را دنبال کنند که در سال ۲۰۱۸ برای تولید چند پروژه‌ی سینمایی و تلویزیونی با نت‌فلیکس به توافق رسیدند.

ساراندوس در مراسم اهدای جوایز «صنف تهیه‌کنندگان آمریکا» در لس آنجلس گفت که علاقه‌مند است با پرنس هری و مارکل همکاری کند. «دوشس ساسکس» با دیزنی برای صداپیشگی یک پروژه قرارداد بسته و همسر او قرار است یک مستند تلویزیونی را با همکاری «اپرا وینفری» و اپل ‌تی‌وی+ تولید کند.

این درحالی است که «توماس مارکل»‌ پدر مگان در یک مستند تلویزیونی که از شبکه‌ی ۵ بریتانیا روی ایر رفت دخترش را به بی‌اهمیت شمردن خانواده‌ی سلطنتی متهم کرد و گفت مگان «رؤیای تمامی دختران» را با کناره‌گیری از وظایف سلطنتی‌اش زیر پا گذاشت. او اضافه می‌کند: «به نظر می‌رسد که برای پول از وظایفش دوری می‌کند.»

سریال «تاج» (The Crown) نت‌فلیکس می‌تواند مقصد اول آن‌ها باشد. این سریال تاریخی در مورد سلطنت «ملکه الیزابت دوم» است و از شش فصلی که برای آن در نظر گرفته شده تاکنون سه فصل به تولید رسیده است.

هفته‌ی گذشته گزارش شد که نت‌فلیکس در سال ۲۰۲۰ نزدیک به ۱۷ میلیارد دلار بر روی تولید محتوا سرمایه‌گذاری می‌کند. آن‌ها در سال گذشته میلادی ۱۵ میلیارد دلار برای تولید فیلم و سریال هزینه کردند. «دن سلمان» تحلیل‌گر بی‌ام‌او معتقد است که این شرکت تا سال ۲۰۲۶ این رقم را به ۲۶ میلیارد دلار می‌رساند. این درحالی است که بدهی نت‌فلیکس از ۱۳ میلیارد دلار عبور کرده است. نت‌فلیکس گزارش مالی سه‌ماهه‌ی چهارم سال گذشته را روز سه‌شنبه منتشر می‌کند.

در سه ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۹ سریال‌های پربیننده‌ی «تاج»، «ویچر» و فیلم‌های «ایرلندی»، «داستان زناشویی» و «۶ زیرزمینی» عرضه شدند. نت‌فلیکس تا اکتبر گذشته دارای ۱۵۸ میلیون مشترک بود.

دانلود فقط با IP ایران امکان پذیر است.
اخبار سینما

ارسال نظرات