اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

تریلر جدید فیلم Invisible Man منتشر شد

 

کمپانی یونیورسال در جریان مسابقه سوپربول تیزر جدید فیلم «مرد نامرئی»  را منتشر کرد.

این کمپانی در طی سال‌ها بارها تلاش کرده بود تا فیلم «مرد نامرئی» را بازسازی کند و بالاخره با همکاری سازنده و کارگردان فیلم‌های «اره»  و «توطئه‌آمیز» ، «لی ونل» موفق به این کار شد. ونل نویسندگی و کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد. از بازیگران حاضر در این فیلم نیز می‌توان به «الیزابت ماس» در نقش «سسلیا کاس»، «الیور جکسون-کوهن» در نقش «آدرین گریفین»، «آلدیس هاج» در نقش «جیمز»، «استورم رید» در نقش «سیدنی» و «هریت دایر» اشاره کرد.

فیلم «مرد نامرئی»  برای اولین بار در سال ۱۹۳۳ به کارگردانی «جیمز ویل» و به اقتباس از کتابی به همین نام نوشته «اچ.جی. ولز» ساخته شد. در اولین تریلر فیلم «مرد نامرئی ۲۰۲۰» که در ماه نوامبر منتشر شد می‌توان دید که برداشت ونل از این فیلم با نسخه قدیمی آن بسیار متفاوت است. فیلم «مرد نامرئی» قرار است این ماه اکران شود.

تیزر جدید روی رابطه «سسلیا کاس» با دوست پسر پولدار و سو استفادگرش «آدرین گریفین» تمرکز می‌کند. آدرین که راهی برای نامرئی شدن پیدا کرده مرگ خود را صحنه سازی می‌کند و به آزار و اذیت سسلیا می‌پردازد. این فیلم به دلیل داستان زن آزاری مورد توجه فعالان حقوق زنان قرار گرفته است. البته در نسخه قدیمی آدرین پس از نامرئی شدن انسانیت خود را از دست می‌دهد و دست به آزار می‌زند.


دانلود فقط با IP ایران امکان پذیر است.
فیلم و سریال اخبار سینما

ارسال نظرات