اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

بیوگرافی و عکس های نگار عابدی

  • 980
  • 0
  • یکشنبه 25 اسفند 1398

بیوگرافی و عکس های نگار عابدی

 

نگار عابدی بازیگر زن ایرانی است که به دلیل بازی در سریال شمعدونی و سریال دودکش به شهرت رسید. او همسر سابق هدایت هاشمی است. در این بخش مجله پویش بیوگرافی کامل، ازدواج و طلاق، عکس های نگار عابدی و خانواده اش را گردآوری کرده ایم.

معرفی کوتاه نگار عابدی

نام اصلی نگار
نام خانوادگی عابدی
تاریخ تولد ۱۳۴۹/۱۱/۱۸
محل تولد اهواز
تحصیلات رشته تئاتر

بیوگرافی نگار عابدی

نگار عابدی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون متولد 18 بهمن سال 1354 در شهر اهواز است.

نگار عابدی

تحصیلات و کلاس بازیگری

او فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشکده هنر و معماری است. نگار عابدی در ابتدا در دانشگاه در رشته زبان انگلیسی آغاز به تحصیل کرد ولی با دیدن آگهی کلاس بازیگری که در یکی از مجلات بود در کلاس ثبت نام کرد و به دنیای بازیگری وارد شد. کلاس های بایگری را زیر نظر مهتاب نصیرپور و رویا تیموریان گذراند.

با اینکه مادرش نقاش و طراح لباس بوده است ولی برای خانواده اش قابل باور نبوده است که وی به سمت بازیگری برود ، زیرا جو حاکم بر خانواده و فامیل شان به صورتی بوده است که همه دنبال تحصیلات بالا و اکثرا در رشته هایی مانند مهندسی ، پزشکی و معلمی تحصیل کرده اند.

نگار عابدی

فعالیت در تئاتر

فعالیت اصلی نگار عابدی در تئاتر است و در نمایش هایی مانند بازگشت به خان نخست به کارگردانی محمد رضایی راد و آندرانیک به کارگردانی حمید پوراذری ایفای نقش کرد. او در بیش از 40 نمایش ایفای نقش کرده است.

نگار عابدی

نخستین فیلم و سریال

او فعالیت بازیگری را از سال 1387 با بازی در فیلم مانا شروع کرد.

نخستین سریالی که در آن ایفای نقش کرد سریال نگرانی در سال 1382 بود که از شبکه دوم سیما پخش شد.

ازدواج با هدایت هاشمی و طلاق

نگار عابدی با هدایت هاشمی ازدواج کرد و حاصل ازدواج آنها یک دختر است. این دو پس از چند وقت از هم جدا شدند و هدایت هاشمی هم اکنون با مهشید ناصری زندگی می کند. نگار عابدی هم اکنون با دخترش زندگی می کند.

او گفت قبل از اینکه دخترم به دبستان برود من و همسر سابقم حس کردیم که باید مسیر زندگی مان را جدا کنیم و به همین دلیل مدتی را به اتفاق دخترم به منزل پدری ام رفتم تا مراحل مربوط به جدایی و طلاق طی شد.

در حال حاضر او به همراه دخترش اِما در خانه پدر و مادرش زندگی می کند. او دلیل اینکه به منزل پدری اش رفته را اول آرامش دخترش می داند و بعد از آن به خاطر اینکه به ثبات مالی بیشتری برسد تا بتواند با دخترش زندگی دونفره شان را شروع کنند.

عکس های نگار عابدی بازیگر ایرانی Negar Abedi

بیوگرافی نگار عابدی

عکس های بازیگر ایرانی و همسر سابق هدایت هاشمی

منبع وبسایت مسترمووی  میباشد.
بیوگرافی

ارسال نظرات