اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

بن افلک دوباره «بتمن» نمی‌شود.

  • 860
  • 0
  • پنجشنبه 01 اسفند 1398

بن افلک دوباره «بتمن» نمی‌شود.

 

بن افلک بازیگر سابق شخصیت بتمن، در مصاحبه‌ای از دلایل خروج خود از این پروژه سینمایی پرده برداشت.

به نقل از ددلاین، بن افلک سر انجام دلایل واقعی خود را که منجر به تصمیم خروجش از فیلم سینمایی «بتمن» شد، افشا کرد.

این بازیگر برنده دو جایزه اسکار، در مصاحبه‌ای که از سوی نیویورک تایمز منتشر شده گفت اعتیادش به الکل، طلاقش از جنیفر گارنر و عدم موفقیت فیلم سینمایی «لیگ عدالت» باعث شد که او بازی در نقش بروس وین یا بتمن را رها کند.

او همچنین گفت: متن فیلمنامه بتمن را به برخی نشان دادم؛ به من گفتند به نظر فیلمنامه خوبی است، اما برای ایفای آن تا سر حد مرگ الکل خواهی خورد! او می‌گوید زمانی که ازدواج کرده و زندگی اش در حالی فروپاشی بود، به میزان زیادی الکل مصرف می‌کرده است.

افلک در این باره اظهار کرد: فکر می‌کردم با این کار (مصرف الکل) احساس بهتری خواهم داشت؛ اما در نهایت زندگی ام خراب تر شد. من تاکنون برای توانبخشی و بهبود شرایط روحی و جسمی‌ام سه بار تلاش کردم.

زندگی مشترک افلک با همسرش گارنر در سال ۲۰۱۸ به پایان رسید. این بازیگر ۴۷ ساله به عنوان بتمن در فیلم‌های سینمایی «بتمن در مقابل سوپرمن»، «لیگ عدالت» و «جوخه انتحار» بازی کرده است. حال با کناره گیری بن افلک از بازی در نقش بتمن، رابرت پتینسون به عنوان بازیگر جدید بتمن معرفی شده و چندی پیش هم تصاویر و ویدئوی جدید او در لباس این شخصیت منتشر شد. فیلم سینمایی جدید «بتمن» در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (۴ تیر ۱۴۰۰) اکران خواهد شد.

منبع وبسایت مسترمووی  میباشد.
فیلم و سریال اخبار سینما

ارسال نظرات