اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

اکران ۹ میلیون دلاری کینه در هفته اول

 

به نقل از ورایتی، فیلم سینمایی «کینه» در اولین روز اکرانش توانست ۱.۸ میلیون دلار بفروشد. این فیلم به عنوان یک فیلم کم بودجه در ژانر وحشت، سهم کمی را از باکس آفیس هفته که «جنگ ستارگان» و «جومانجی» در صدر آن هستند، به خود اختصاص داده است.

پیش بینی شده این فیلم در آخر هفته ۹ میلیون دلار فروش کند که در مقایسه با بودجه ده میلیون دلاری آن مناسب به نظر می‌رسد. فیلم سینمایی «کینه» داستان یک روح تاریخی و خشمگین را روایت می‌کند که هر کس را که سر راه او قرار می‌گیرد، نابود می‌کند.

نظرات اولیه به این فیلم از انتظارها بدتر بودند. امتیاز فیلم از سوی سایت راتن تومیتو ۱۸ در صد اعلام شده است. البته منتقدان از فیلم سینمایی کینه ۲۰۰۴ هم رضایت نداشتند، اما با این حال این فیلم با بودجه ۱۰ میلیونی، ۱۸۷ میلیون دلار فروخت. گفته می‌شود این فیلم از سوی مخاطبان جوان تر مورد استقبال قرار خواهد گرفت. دو قسمت بعدی کینه که در سال‌های ۲۰۰۶ و ۲۰۰۹ منتشر شده بودند، به ترتیب ۷۰ و ۳۵ میلیون دلار فروخته اند.

هنوز انتظار می‌رود فیلم‌های سینمایی «خیزش اسکای واکر» و «جومانجی: مرحله بعدی» به ترتیب فروشی ۳۵ و ۲۰ میلیون دلاری داشته باشند و همچنان صدرنشین گیشه آخر هفته باقی بمانند.

منبع وبسایت مسترمووی  میباشد.
اخبار سینما

ارسال نظرات