اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج

اولین تریلر فصل سوم Killing Eve منتشر شد

  • 1080
  • 0
  • شنبه 09 فروردين 1399

اولین تریلر فصل سوم Killing Eve منتشر شد

 

شبکه‌ی AMC اعلام کرد که فصل سوم «کشتن ایو»  را دو هفته زودتر پخش می‌کند. شبکه از اولین تریلر فصل سوم هم رونمایی کرده که طنز تلخ همیشگی «فیبی والر-بریج» نویسنده در آن مشهود است. در این تریلر تأیید یا رد نمی‌شود که رابطه‌ی غیرمعمول دو شخصیت اصلی در فصل جدید به کجا می‌کشد. با این حال دیدنش خالی از لطف نیست.


[حاوی اسپویلر از فصل دوم «کشتن ایو»]

در اپیزود پایانی از فصل دوم، «ایو» با بازی «ساندرا او» از پشت توسط «ویلانل» با بازی «جودی کومر» تیر خورد و به نظر می‌رسید که جانش را از دست داده. اما اولین تیزر فصل جدید تأیید می‌کند که «ایو» همچنان زنده است و «ویلانل» همچنان در مورد او حساس. به نظر «ویلانل» آدمکش بیکار، «ایو» مرده است و به نظر «ایو»، مأمور سابق MI6، «ویلانل» هرگز او را پیدا نخواهد کرد. همه‌چیز آرام می‌نماید تا اینکه مرگی بهت‌آور آنان را دوباره در پی‌ هم می‌اندازد. بازگشت آن‌ها به سوی یکدیگر به قیمت از دست دادن دوستان، خانواده و هم‌پیمانان تمام می‌شود.

«سارا بارنت» مدیر شبکه‌ی AMC در مورد پخش زودتر از موعد سریال می‌گوید: «ما می‌دانیم که این سریال چقدر ستایش‌شده و در حال حاضر مردم چقدر نیازمند محتوای جدیدند. این فصل «کشتن ایو» از منظر روانشناسی بسیار عمیق است و با بازیگرانی چون «ساندرا او»، «جودی کومر» و «فایونا شا» نتیجه شگفت‌آور بوده. ما به معنای واقعی کلمه بیش از این نمی‌توانیم هواداران را منتظر بگذاریم.»

شبکه‌ی AMC فصل سوم «کشتن ایو» را یکشنبه آینده روی ایر می‌برد. تمامی هشت اپیزود جدید از شبکه‌ی BBC America نیز پخش خواهد شد.


منبع وبسایت مسترمووی  میباشد.
فیلم و سریال اخبار سینما

ارسال نظرات